header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes MD5 Paul van Schaik
Rebecca Greyn
Hfd - CD
18:00 - 19:15 Meisjes MD3 Edward Koudijzer 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Vinny Arbman
Koen Arends
Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Olav Gimbrere 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 Yin Smits Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB4 2 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes MA2 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes MA3 Anne van Rijswijk 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes MD1 Doesjka Prosman
Nikki Mourits
Hfd - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 Bas Themans 2 - AB
18:30 - 19:45 Meisjes MD2 Jim Vodegel Hfd - AB
19:00 - 20:30 Jongens JA2 Bart Zwaanswijk 1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens JC2 Bas Themans Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC2 Indra Flier
Novy Goetgeluk
Renske Frieswijk
1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC3 Lotte Angenent 2 - CD
19:00 - 20:15 Meisjes MC4 Merel van Dijk 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman Hfd - AB
20:30 - 22:00 Dames D2 Rob Groeliker
Tahir Syed
2 Gezamenlijke training.
20:30 - 22:00 Dames D3 Edward van der Velden 2 Gezamenlijke training.
20:30 - 22:00 Heren H1 Michel Wijnbelt 1 - AB
20:30 - 22:00 Jongens JA1 Roland Braams 1 - CD
20:30 - 22:00 Meisjes MA1 Dimitri Bonthuis Hfd - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Meisjes M8E2 Raymond Vos
Frederique van den Brink
Suus Lagendijk
2 - CD
16:45 - 17:45 Meisjes MF3 Babette van Waes Hfd - C
16:45 - 17:45 Meisjes MF4 1 - C
17:00 - 18:00 Jongens JF1 1 - A
17:00 - 21:00 Keepers dames Hfd - AB
17:00 - 21:00 Keepers heren Hfd - AB
17:00 - 21:00 Keepers Jongens Hfd - AB
17:00 - 21:00 Keepers Meisjes Hfd - AB
17:00 - 18:00 Meisjes ME4 Teuneke Govaert
Nikki Hordijk
2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes ME5 Bas Themans
Andre Vos
2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes MF1 Judith Tarmond 1 - B
17:45 - 19:00 Jongens JD1 Marc Wielaart 1 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes M8E1 Frank van Gorp
Marc Hoogenboom
Hfd - AB
17:45 - 19:15 Meisjes MC1 Caroline Nevens
Floris Roos
Hfd - CD
18:00 - 19:00 Jongens JE1 Bas Verweij 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Bas Themans 2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MA3 Bob Roos 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens JC1 Hfd - CD
20:30 - 22:00 Meisjes MA2 Bob Roos 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes MD1 Sarah Bonthuis 1 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD2 Harald den Boef Hfd - AB Gezamenlijke D-training MD2, MD3, MD4, MD5
17:45 - 19:00 Meisjes MD3 Lotte Angenent
Casper Kerklaan
Hfd - AB Gezamenlijke D-training MD2, MD3, MD4, MD5
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 Jaap Houg Hfd - CD Gezamenlijke D-training MD2, MD3, MD4, MD5
17:45 - 19:00 Meisjes MD5 Xu Yan Smits
Jasmijn Riksman
Hfd - CD Gezamenlijke D-training MD2, MD3, MD4, MD5
19:00 - 20:30 Jongens JA2 Bob Roos Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MA1 Dimitri Bonthuis
Tom Burger
Koen Arends
Hfd - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Vinny Arbman 1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Conrad Stad
Michael Arbman
Kees van der Linden
2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MB4 Harald den Boef 1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes MC2 Frans Prooij
Marlies Barkmeijer
2 - AB
20:30 - 22:00 Dames D2 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames D3 Hfd - CD
20:30 - 22:00 Dames DA Hfd - CD
20:30 - 22:00 Heren H2 Bob Roos Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren HA 1 - AB
20:30 - 22:00 Trimleden 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins CK-MIXF1 Eke Voorthuyzen
Lisanne van Weert
1 - CD
16:00 - 17:00 Benjamins CK-MIXF2 1 - CD
16:00 - 17:00 Funkey Rebecca Greyn
Maarten van Welij
1 - AB
16:45 - 18:00 Jongens JE1 Willemien Hoff 2 - AB
17:00 - 18:00 Jongens JF1 Rebecca Greyn
Lisanne van Weert
1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes ME4 Dide Verweij
Vera Stolk
1 - CD Hoeksche Waard E techniek Academy
17:00 - 18:00 Meisjes ME5 Fenna Frieswijk 1 - CD Hoeksche Waard E techniek Academy
17:00 - 18:00 Meisjes MF1 Frédérique Vlielander-Dijkstra
Josefien van Hoorn
Hfd HC Hoeksche Waard F techniek Academy MF1, MF2, MF3, MF4
17:00 - 18:00 Meisjes MF2 Julie Gimbrere Hfd HC Hoeksche Waard F techniek Academy MF1, MF2, MF3, MF4
17:00 - 18:00 Meisjes MF3 Babette van Waes
Davine Klompe
Hfd HC Hoeksche Waard F techniek Academy MF1, MF2, MF3, MF4
17:00 - 18:00 Meisjes MF4 Noa Uljee Hfd HC Hoeksche Waard F techniek Academy MF1, MF2, MF3, MF4
17:45 - 19:00 Jongens JC2 Bas Verweij 2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens JD1 Peter Vrij
Jacco van der Knijff
2 - AB
18:00 - 19:00 Keepers Jongens Stein Botterweg Hfd - A Training voor de wisselende keepers
18:00 - 19:00 Meisjes M8E1 Wanda Taylor
Milan Donkers
Hfd - BCD HC Hoeksche Waard E techniek Academy ME1, ME2, ME3 Eline Verheul is back-up trainer
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 Koen Hoorweg
Thom van der Holst
Raymond Vos
Hfd - BCD HC Hoeksche Waard E techniek Academy ME1, ME2, ME3 Eline Verheul is back-up trainer
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Lisa Peet
Estelle Versteeg
Hfd - BCD HC Hoeksche Waard E techniek Academy ME1, ME2, ME3 Eline Verheul is back-up trainer
18:00 - 19:15 Meisjes MC1 Caroline Nevens
Floris Roos
1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes MC3 1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens JA1 Roland Braams
Koen Arends
Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MC4 Lotte Zwaanswijk
Stijn in 't Veld
1 - CD
19:15 - 20:30 Jongens JC1 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman Hfd - AB
20:30 - 22:00 Heren H1 Michel Wijnbelt Hfd - CD

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

 

Sponsoren

Vacatures

Evenementen, Activiteiten & Horeca
Coördinator
Financieel
Coördinator
Financieel
Operationeel
Hockey support
Algemene coördinatie
Evenementen, Activiteiten & Horeca
Lid