header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Terug

Dames 30-1


 

Ondersteuning

Bob Roos

Trainer


Bob Roos

Coach


Judith Tarmond

Aanvoerder


Frederique Reijnierse

Keeper


Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D30-1 Leonidas D30-1 0:00
Rotterdam D30-2 HCRB D30-1 10:30
Victoria D30-2 Hoeksche Waard D30-1 11:15
Kampong D30-5 Schiedam D30-2 12:30
Zwaluwen D30-1 Fletiomare D30-1 12:45

Verslagen

Stand

Pos Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas D30-1 15 32 9 5 1 43 19 0
2 Rotterdam D30-2 16 30 9 3 4 36 21 0
3 Kampong D30-5 15 24 7 3 5 31 21 0
4 HCRB D30-1 15 24 7 3 5 30 27 0
5 Hoeksche Waard D30-1 15 23 7 2 6 33 25 0
6 Alphen D30-1 15 22 7 1 7 40 32 0
7 Zwaluwen D30-1 15 21 6 3 6 31 28 0
8 Fletiomare D30-1 16 20 6 2 8 33 37 0
9 Victoria D30-2 15 10 3 1 11 29 68 0
10 Schiedam D30-2 15 7 3 1 11 16 44 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei HV Victoria D30-2 11:15 uit
2 jun HC Alphen D30-1 n.n.b uit
9 jun HCRB D30-1 n.n.b thuis
29 jun HC De Hoeksche Waard Dames 30-1 n.n.b thuis - Veld 3
29 jun HC De Hoeksche Waard Dames 30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Kampong D30-5 Zwaluwen D30-1 (4-0)final
Hoeksche Waard D30-1 Schiedam D30-2 (4-1)final
Rotterdam D30-2 Leonidas D30-1 (1-2)final
HCRB D30-1 Alphen D30-1 (1-2)final
Victoria D30-2 Fletiomare D30-1 (1-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leonidas D30-1 Victoria D30-2 (6-1)final
Alphen D30-1 Kampong D30-5 (1-3)final
Zwaluwen D30-1 Rotterdam D30-2 (2-3)final
Fletiomare D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (3-1)final
Schiedam D30-2 HCRB D30-1 (1-2)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Rotterdam D30-2 Kampong D30-5 (0-2)final
Hoeksche Waard D30-1 Leonidas D30-1 (3-3)final
HCRB D30-1 Fletiomare D30-1 (2-1)final
Schiedam D30-2 Alphen D30-1 (0-2)final
Victoria D30-2 Zwaluwen D30-1 (1-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Kampong D30-5 Victoria D30-2 (5-1)final
Leonidas D30-1 HCRB D30-1 (4-0)final
Alphen D30-1 Rotterdam D30-2 (2-1)final
Zwaluwen D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (1-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Hoeksche Waard D30-1 Kampong D30-5 (2-1)final
Fletiomare D30-1 Alphen D30-1 (4-3)final
Schiedam D30-2 Leonidas D30-1 (1-3)final
HCRB D30-1 Zwaluwen D30-1 (3-5)final
Victoria D30-2 Rotterdam D30-2 (3-5)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Fletiomare D30-1 Schiedam D30-2 (2-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rotterdam D30-2 Hoeksche Waard D30-1 (0-4)final
Zwaluwen D30-1 Schiedam D30-2 (1-2)final
Leonidas D30-1 Fletiomare D30-1 (5-2)final
Kampong D30-5 HCRB D30-1 (2-2)final
Alphen D30-1 Victoria D30-2 (4-5)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leonidas D30-1 Alphen D30-1 (3-3)final
Hoeksche Waard D30-1 Victoria D30-2 (4-3)final
Fletiomare D30-1 Zwaluwen D30-1 (0-3)final
HCRB D30-1 Rotterdam D30-2 (0-4)scheduled
Schiedam D30-2 Kampong D30-5 (1-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rotterdam D30-2 Schiedam D30-2 (2-0)final
Kampong D30-5 Fletiomare D30-1 (2-1)final
Hoeksche Waard D30-1 Alphen D30-1 (1-3)final
Zwaluwen D30-1 Leonidas D30-1 (2-2)final
Victoria D30-2 HCRB D30-1 (3-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HCRB D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (1-0)final
Alphen D30-1 Zwaluwen D30-1 (4-0)final
Leonidas D30-1 Kampong D30-5 (2-1)final
Schiedam D30-2 Victoria D30-2 (1-3)final
Fletiomare D30-1 Rotterdam D30-2 (1-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Leonidas D30-1 Rotterdam D30-2 (0-1)final
Zwaluwen D30-1 Kampong D30-5 (2-1)final
Schiedam D30-2 Hoeksche Waard D30-1 (1-5)final
Fletiomare D30-1 Victoria D30-2 (7-2)final
WOENSDAG 6 MAART 2024
Alphen D30-1 HCRB D30-1 (1-4)scheduled
ZONDAG 10 MAART 2024
Hoeksche Waard D30-1 Fletiomare D30-1 (1-3)final
HCRB D30-1 Schiedam D30-2 (3-0)final
Victoria D30-2 Leonidas D30-1 (1-4)final
Kampong D30-5 Alphen D30-1 (2-0)final
Rotterdam D30-2 Zwaluwen D30-1 (2-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Alphen D30-1 Schiedam D30-2 (2-3)final
Zwaluwen D30-1 Victoria D30-2 (8-0)final
Leonidas D30-1 Hoeksche Waard D30-1 (1-1)final
Kampong D30-5 Rotterdam D30-2 (2-2)final
Fletiomare D30-1 HCRB D30-1 (1-5)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Hoeksche Waard D30-1 Zwaluwen D30-1 (3-1)final
HCRB D30-1 Leonidas D30-1 (2-2)final
Victoria D30-2 Kampong D30-5 (2-2)final
Rotterdam D30-2 Alphen D30-1 (3-1)final
Schiedam D30-2 Fletiomare D30-1 (0-6)final
DINSDAG 2 APRIL 2024
Hoeksche Waard D30-1 Rotterdam D30-2 (1-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Rotterdam D30-2 Victoria D30-2 (9-1)final
Alphen D30-1 Fletiomare D30-1 (6-0)final
Leonidas D30-1 Schiedam D30-2 (4-0)final
Kampong D30-5 Hoeksche Waard D30-1 (1-3)final
Zwaluwen D30-1 HCRB D30-1 (1-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HCRB D30-1 Kampong D30-5 (2-0)final
Fletiomare D30-1 Leonidas D30-1 (0-2)final
Victoria D30-2 Alphen D30-1 (2-6)final
Schiedam D30-2 Zwaluwen D30-1 (2-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Rotterdam D30-2 Fletiomare D30-1 (0-0)final