header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 6-5-2020 t/m 30-6-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 Meisjes MB4 Sarah Bonthuis
Sterre Versteeg
Hfd
18:00 - 19:30 Meisjes MC3 Ron Uijlenbroek
Yolanda Roelfs
1
19:00 - 20:30 Meisjes MC2 Almer van Wensveen 2
19:30 - 21:00 Meisjes MA1 Duncan Kooistra
Patrick Ellermeijer
Hfd
19:30 - 21:00 Meisjes MA3 Anne van Rijswijk 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:45 - 19:00 Meisjes MD2 Suus Lagendijk
Frederique van den Brink
Raymond Vos
Hfd - CD
17:45 - 19:00 Meisjes MD3 Sarah Bonthuis 2
17:45 - 19:00 Meisjes MD4 Erik de Ruijter Hfd - AB
17:45 - 19:00 Meisjes MD5 Casper Kerklaan 1
19:00 - 20:30 Jongens B1 Rutger Hoek 2
19:00 - 20:30 Meisjes MB1 Tom Burger
Caroline Nevens
Hfd
19:00 - 20:30 Meisjes MD1 Renske Frieswijk
Novy Goetgeluk
1
20:30 - 22:00 Dames D1 Erik Beekman 1 H1 en D1 om en om op het Hoofdveld
20:30 - 22:00 Dames D2 Rob Groeliker
Edward van der Velden
2
20:30 - 22:00 Heren H1 Michel Wijnbelt Hfd D1 en H1 om en om op Hoofdveld
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Meisjes M8E1 Kees Hordijk
Nikki Hordijk
Hfd - CD
17:00 - 18:00 Jongens J6E1 Evert Ebbeler
Laurens van der Laan
Hfd - AB
17:00 - 18:00 Jongens J6E2 Hfd - AB
17:00 - 18:00 Meisjes M6E2 Frédérique Vlielander-Dijkstra 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes MF1 2 - C traint samen met MF2
17:00 - 18:00 Meisjes MF2 Benine Janssen 2 - D
17:30 - 18:30 Meisjes M6E1 Lisa Peet
Zoe Smink
1 - A
17:30 - 18:30 MixF1 Lisa Peet
Zoe Smink
2 - A
17:45 - 18:45 Meisjes M6E3 Zoe Konijnendijk 1 - C
18:00 - 19:00 Jongens J8E1 Iris Gimbrere Hfd - CD
18:00 - 19:00 Meisjes M6E4 Rebecca Greyn 1 - D
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 Sara van Vark
Kiki Groeneveld
2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Emilie de Ruijter
Lauren Punt
Marieke van Iperen
Hfd - AB
19:00 - 20:30 Meisjes MA2 Bob Roos Hfd
19:00 - 20:30 Meisjes MB2 Marcel Kooij 1
19:00 - 20:30 Meisjes MB3 Monique van der Maas 2
20:30 - 22:00 Dames DA Bob Roos Hfd
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes MC4 Paul van Schaik Hfd
17:30 - 19:00 Meisjes MD1 Renske Frieswijk
Novy Goetgeluk
1
19:00 - 20:30 Heren H3 Bob Roos Hfd
19:00 - 20:30 Jongens JC1 Harald den Boef 1
19:00 - 20:30 Meisjes MC1 Tom Burger 2
20:30 - 22:00 Heren H2 Bob Roos Hfd
20:30 - 22:00 Heren HA 1
20:30 - 22:00 Trimleden Chris Hamers
Judith Tarmond
Kees Goderie
2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 Benjamins Babette van Waes
Frédérique Vlielander-Dijkstra
Zoe Krijgsman
Florine van Zomeren
1 - CD
16:45 - 17:45 Funkeys Véronique Maasdam
Davine Klompe
Noa Uljee
1 - AB
17:00 - 18:00 Jongens JF1 2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes MD3 Sarah Bonthuis Hfd - CD
17:00 - 18:00 Meisjes MD4 Erik de Ruijter Hfd - AB
17:00 - 18:00 Meisjes MF1 Eke Voorthuyzen 2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes MF2 Benine Janssen
Noa Uljee
2 - D
17:00 - 18:00 MixF1 Mark van Daal 2 - AB
17:45 - 19:00 Jongens J8E1 Willemien Hoff 1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens J6E1 Laurens van der Laan
Evert Ebbeler
1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens J6E2 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes M6E1 Rebecca Greyn 2 - A
18:00 - 19:00 Meisjes M6E2 Babette van Waes 2 - B
18:00 - 19:00 Meisjes M6E3 Frédérique Vlielander-Dijkstra 2 - C
18:00 - 19:00 Meisjes M6E4 Judith Tarmond 2 - D
18:00 - 19:00 Meisjes M8E1 Nikki Hordijk Hfd - AB
18:00 - 19:00 Meisjes M8E2 Andre Vos Hfd - C
18:00 - 19:00 Meisjes M8E3 Lieke van Dijk
Misa van der Linden
Hfd - D
19:00 - 20:00 Dames-junioren Trainingsgroep 1 - AB Training voor junioren dames in seniorenteam. Trainer: Dimitri Bonthuis
19:00 - 20:00 Meisjes MD2 Raymond Vos
Wanda Taylor
Hfd - AB
19:00 - 20:00 Meisjes MD5 Dauphine Roos Hfd - CD

KOPEN VOOR JE CLUB

Boek je een reis of hotel? Of koop je een laptop, koelkast of een mooi kado (voor jezelf)? Via Kopen voor je Club koop je 1.000.000 artikelen online én spaar je tot 8 procent van het aankoopbedrag voor onze club.

Geen registratie, geen inlog, geen code of wat dan ook. Slechts één muisklik extra.

 

 

HCHW TEAMKLEDING

 

Sponsoren